eBuyGB Пластични и Гумени Патка - Пловечки Бања Време Играчка за Деца Патка Трка (Пакување од 20 Розова)

eBuyGB Пластични и Гумени Патка - Пловечки Бања Време Играчка за Деца Патка Трка (Пакување од 20 Розова)

Достапно за вашата нарачка
DEN 2150.16
Залиха:

Бренд нови гумени патка совршен за бања време.Оваа забава лебди бања играчка е на располагање во Жолта & Розова.Тоа ќе го задржи на децата да се забавуваат во бања време.Ве молиме имајте во предвид патка има трепките кои не се прикажани во слика.Патка мерки 6 x 7 x 6cm.e Buy GB сосема нов гумени патка совршен за бања време.Изработени од пластика оваа забавна лебди бања играчка е на располагање во Жолта & Розова.Патка мерки 6 x 7 x 6cm.Ве молиме имајте во предвид патка има трепките кои не се прикажани во слика.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата