Qric Изолирани Купот На 304 Нерѓосувачки Челик Бизнис Мажи Изолирани Куп Мали Преносни Патување Кафе Чај Вода Поделба Шише Чај Infuser

Qric Изолирани Купот На 304 Нерѓосувачки Челик Бизнис Мажи Изолирани Куп Мали Преносни Патување Кафе Чај Вода Поделба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1041.60
Залиха:

Овој производ е лесен во тежина и е добар придружник за да оди надвор!.Ако би сакале да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Запечатени и течење-доказ дизајн, лесен за правење добри чај. 304 од не ' рѓосувачки челик филтер нето, чај супа кружи без проблеми.Нерѓосувачки челик внатрешна купот на телото, 6 H топлина за зачувување на време.Име на производ : изолирани cup Weight : за 275g Volume : 280ml + 120ml Size : 18.5 cm * 7cm Color : сина, розова, бела, black Material : PP + 304 од не ' рѓосувачки челик + borosilicate стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата