Womio Индустриски Вино Полици Ѕид Монтирани Stemware Стакло Багажник,2-Ниво 30in Метал и Дрво Полица со 7 Матични Стакло Држач за Вински Чаши,Чаши,Дома Декор,Stemware Полици,Ретр

Womio Индустриски Вино Полици Ѕид Монтирани Stemware Стакло Багажник,2-Ниво 30in Метал и Дрво Полица со 7 Матични

Достапно за вашата нарачка
DEN 2159.76
Залиха:

L30" x H13.78" x D7.87".Брзо и лесно да се инсталира.Рустикален farmhouse ѕид вино или алкохол шише полици е прекрасен парче на мебел.Одличен подарок за било кој љубител на вино вклучувајќи ве и вас!Виното полици, исто така, направи совршен подарок за housewarming или Божиќ.Рустикален farmhouse ѕид вино или алкохол шише полици е прекрасен парче на мебел,5 матични чаша носителот,Секое стебло може да се одржи два пехари, и исто така можете да го користите за да висат на кафе.Womio Индустриски Вино Полици Ѕид Монтирани Stemware Стакло Багажник,2-Ниво 30in Метал и Дрво Полица со 7 Матични Стакло Држач за Вински Чаши,Чаши,Дома Декор,Stemware Полици,Ретро Црно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата