Glenna Жан Воздушниот Сообраќај 2 Парче Стартер Сет со Лист, Креветчето Здолниште, Сино/Црвена

Glenna Жан Воздушниот Сообраќај 2 Парче Стартер Сет со Лист, Креветчето Здолниште, Сино/Црвена

Достапно за вашата нарачка
DEN 2626.08
Залиха:

ВНИМАНИЕ НА ДЕТАЛИ - На Glenna Жан, ние се има око за детали Како казна и постелнина за вашиот мал благослов направи heirlooms за идните генерации да богатство, постелнина за вашето бебе никогаш не изгледаше толку елегантен!.УБАВО НАПРАВЕНИ - Оваа постелнина со гордост се рачно изработени во сад.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Ние ќе се придржуваат до највисоките стандарди на квалитет Страна направена on-сајт во сад, ние сме во состојба да тесно следење на квалитетот на нашите материјали од крај до крај.ПРЕКРАСНИ МОДЕЛИ - Вие нема да најдете било еднобојна отпечатоци тука!.Достигне нови височини на cuteness и софистицираност со оваа симпатична колекција кој гроздобер bi-авиони и мапи на светот.Вашиот мал пилот имагинација ќе се земе лет во градинка специјално креирани и дизајнирани со бебе во умот.Создадени со највисок квалитет дизајнер одделение ткаенини во индустрија, plaid се провери е вткаена, не печатени, што го прави трајни и мека.Класичен bi-авиони се stitched во ткаенина користење на ултра-фини везови.Гроздобер мапата е богато детални да водич вашиот малку еден соништата на авантура во благотворно и пријатно светот на меки ткаенини.Топлите нијанси на тен, јаглен, и сива меша со неутрална крем и кобалт сина комбинација за прекрасен изглед на денешниот модерен и тековната боја трендови.Ткаенини закрпи се пораби од страна на рака, за додаде богатството и детали.Јаглен цевки додава завршувањето на детали за да се прилагодена, шарени расадник со гроздобер жалба на авиони од раните години на воздухопловството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата