Плоштад складирање кофа водоотпорен виткање перење кошница собранието перење кошница преносни перење кошница Оксфорд ткаенина виткање-Три црна

Плоштад складирање кофа водоотпорен виткање перење кошница собранието перење кошница преносни перење кошница Оксфорд

Достапно за вашата нарачка
DEN 3497.76
Залиха:

Совршена големина-погоден за повеќето ситуации, како што се плакари, бироа и играчки, книги, Цд-а, облека, долна облека за складирање канцеларија.На водоотпорен ЈП обложување го задржува кошница во добра форма и може да се избриша се чистат со влажна крпа за лесно чистење колку што е потребно.На количка за компактен дизајн овозможува да едноставно да се постават на кошница надолу за да висина од 1 инч за да зачувате простор кога не е во употреба или транспорт.Стилски и концизен изглед обезбедува природно и модерен естетски ефект, што може да биде беспрекорно координирани со околните декорација. [Голем капацитет, мулти-цел] голем капацитет на перење кошница може да се одржи многу работи, и може да се стави повеќе облека, бебе играчки, книги, итн., кој е многу удобен.Во повеќето случаи, тоа се користи како гардероба, биро за статистика, спална и бања.Од сега на организирање на модата и да се залагаат зелена живот!Чување на кутии веќе не се само обични бели пластични кутии со капаци.Единствени опции за складирање може да се зголеми на личноста на декорација-користете поставување на кошници за чување на дребулии на полиците.Тие се стилски, трајни, свитлива и еднократно.Од мала кошница за голем перење кошница, складирање кутија може да биде убава и практична декорација за секоја соба.нови function Make вашиот живот easier Make најмногу од вашиот space The елегантен стил е дизајниран да работи беспрекорно со било декорација.Тоа е многу погоден за заштеда на простор и има многу простор.Тоа може да се сретнат голем капацитет барања, додека заштеда на простор за складирање.Високо-квалитетни модни производи се комбинираат практични и естетски предности.На перење кошница е дизајниран да биде лесен за чување, носат и празни.Нема потреба да заземаат премногу простор во домот, тоа може да ви помогне да се задржи вашата соба уреден и организиран.Голем капацитет може лесно да се приспособат на вашиот неделен перење.Мултифункционален и разноврсна, тоа може да се задоволат различните складирање потреби во семејството, како што се облека, чорапи, јоргани, листови, палта, крпи, играчки, книги, Цд-а, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата