Detazhi Класична Гитара Божиќ Украс,Дрвени Минијатура на Гитара, со Штанд и Случајот Мини Музички Инструмент Минијатурни куклена куќа Модел Дома Декорација

Detazhi Класична Гитара Божиќ Украс,Дрвени Минијатура на Гитара, со Штанд и Случајот Мини Музички Инструмент Минијатурни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1497.60
Залиха:

Мини исклучително направена инструмент гитара украс е погодна за секој фестивал.Направени од Дрво, Метал и/или Месинг.Совршен подарок за секоја музика љубовник.Мерки Околу 3.93" x 2.17" x 0.59".Пакет се вклучени : 1x Гитара Минијатура, 1x Стојат, 1x Случај.Прашува : Сите параметри на производот може да има мал опсег на грешки, димензиите се за повикување само, предмет на вистинските product About услугата : Доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со e-mail.Како ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Логирајте се на вашиот профил, кликнете на "Мојот Профил" и клик на "вашата цел".10 CM Скала Народни Дрво Боја Гитара Модел DIY Пејзаж Додатоци Најдобри Gift10 cm model100% бренд new Note : Не може да play Guitar Материјали : Дрво + бакарна жица + plastic Guitar Должина : 10 cm Guitar Тежина : околу 10g Strings може да бидат наместени цврсто, но не strumming или ѕвонење !!!Вклучува : 1 X guitar1 Xsupport1 X Музика Box NOTE : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Кликнете на производот што сте го купиле со нас и изберете "Контактирајте со Продавачот".Внесете ја наредбата За повеќе сродни производи, ве молиме побарајте 'Detazhi'.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата