Целосно Бамбус Дестинација Северна Каролина Државата во Облик на Служи и Сечење Одбор, Вклучува Висат Врзуваат за Ѕид Екранот

Целосно Бамбус Дестинација Северна Каролина Државата во Облик на Служи и Сечење Одбор, Вклучува Висат Врзуваат

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

УНИКАТЕН СЕВЕРНА КАРОЛИНА ФОРМА : го Прослават животот во Lone Star Држава со ова убаво направена од бамбус сечење одбор се намали на обликот на Тексас.ЗАБАВА ЛАСЕРСКИ ГРАВИРАНИ УМЕТНИЧКИ дела : Карактеристики врежани уметнички дела се истакнуваат top градови и атракции во Северна Каролина; одбор мерки 18" x 8" x 5/8".ПРЕКРАСНА КАКО ЅИД DÉCOR : вклучени се откажам вратоврска, го прави лесно да се на одборот да го удвои како ѕид уметност, ја покажат својата љубов на Северна Каролина со виси во кујна, трпезарија, ден или канцеларија.ОДЛИЧНО ЗА СЕЧЕЊЕ флип на одборот со текот на празно страна да се користи како висок квалитет, нож-friendly бамбус сечење одбор.ДАДЕ ДАР НА ДОМ : прави одличен подарок за секој кој сака Северна Каролина; совршен за родендени, housewarmings, свадби или било повод празникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата