novita Хируршки Респираторните R5 Headband | ФДУ ЗУЕ Наведени, FFP2, CE Уверение | Направени во Сингапур | L Size | 20 Парчиња во Пакување

novita Хируршки Респираторните R5 Headband | ФДУ ЗУЕ Наведени, FFP2, CE Уверение | Направени во Сингапур | L Size

Достапно за вашата нарачка
DEN 480.00
Залиха:

5-Ply Филтер Слој; Направени во Сингапур произведени од страна novita, 9 Кои Маркетинг Pte Ltd.Овие маски може да се користи за секојдневна заштита.Одрекнување : Овој KN95 маска НЕ е N95 маската.За повеќе информации за KN95 маски ве молиме погледнете го следново пред да purchase : .com/About KN95s.Adjustable Метал Носот Мост; Блиску Лицето Одговара; Еластична Earband.ФДУ ЗУЕ Наведени; за употреба од страна на здравствениот персонал.CE 1463; Стандардите на ЕУ EN149 : 2001 + A1 : 2009, Заштита Класа FFP2 БР.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата