NCWZYY Крпа Рек Бања Пешкир Рек Ѕид-Монтирани Виткање Крпа Рек Складирање Рек Кука Бања Прибор (Боја : А, Големина : 50CM)

NCWZYY Крпа Рек Бања Пешкир Рек Ѕид-Монтирани Виткање Крпа Рек Складирање Рек Кука Бања Прибор (Боја : А, Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 7146.96
Залиха:

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој простор-saver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања како наместо на преземањето на просторот, тоа ви дава повеќе.Construted на алуминиумски обезбедување на квалитетот и долговечноста.се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Во овој простор-saver крпа бар е лесно да се инсталира на ѕидот со хардвер пакети.Можат да бидат ставени во спалната соба, купатило, кујна, итн.Функција : домот, во согласност со луѓе естетика.Во овој простор-saver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања како наместо на преземањето на просторот, тоа ви дава повеќе.Construted на алуминиумски обезбедување на квалитетот и долговечноста.се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Во овој простор-saver крпа бар е лесно да се инсталира на ѕидот со хардвер пакети.Можат да бидат ставени во спалната соба, купатило, кујна, итн.пакет : 1*Крпа racknotes:ве Молиме овозможи мало отстапување во мерењето.Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Ви благодариме за вашето разбирање.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата