LBDEKOR Денот на Вљубените се Зголеми Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Истури Доказ Tablecloth, Памук, Лен Табела ги Опфаќа за Кујна ?

LBDEKOR Денот на Вљубените се Зголеми Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2220.00
Залиха:

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Во секој празник, исклучителна табела ги опфаќа е исклучителен подарок што ќе се користи од страна на најблиските пријатели и семејството да ги красат нивните празникот на маса и да ги потсетам на вашата љубов и грижа. 【ПОВЕЌЕ намени】 : Оваа трпезариска маса поклопецот е погодна за кујна маси, јадење маси, кафе маси, биро маси, влезот маси, кафе на маса, итн.Тоа е исто така погоден за кујна јадење маси, облекување маси, кафе маси, банкети, отворено излети, скара, кампување, итн.Најдобар подарок за празниците.Лесно Care Made на висок квалитет на памучна ткаенина за да се спречи носат.Note When вие го добивате нашиот tablecloths, ако се судрите со суптилна брчки, ги користат за неколку дена, брчки ќе исчезне природно.Не тврдоглави дамки или намалување.Облечи вашиот одмор вечера со оваа маса крпа без никаков напор.Тоа е лесно да се чисти и да не бара пеглање, што го прави идеален tablecloth покритие за вашата трпезариска маса.Изгледот може да се дополнуваат било садови, која е многу погодна за заштита и декорација на вашата трпезариска маса.Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата