Commercial 0.68 fl. Оз и 1.35 fl Мл. - Поставување на 12 Шут Superglass

Commercial 0.68 fl. Оз и 1.35 fl Мл. - Поставување на 12 Шут Superglass

Достапно за вашата нарачка
DEN 1122.96
Залиха:

Shatterproof пластични изградбата нема да се скрши ако падна, што го прави идеален за употреба на отворено или во чаша-забрана области.Меламнин-бесплатно, 100% рециклираат, и безбедна храна; за користење со двете топли и ладни пијалоци.Кристално јасна стакло-како и јасност нуди софистициран, класичен изглед поткрепени со веродостојни издржливост.Рачен перење со не-абразивен сунѓер за најдобри резултати или место лабаво во машина за миење садови во а максимална температура од 70° C / 158° F. Еден Бренд.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата