SUNLITE 6W 120v Топло Бела LUMILED ЧИП LED Сијалица

SUNLITE 6W 120v Топло Бела LUMILED ЧИП LED Сијалица

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

LED светилки трае и до 5 пати повеќе од флуоресцентни светилки и многу подолго отколку типични халоген светилки.Заштеда на енергија LED Лампи не предизвика топлина start-up и се повеќе издржливи за добивање на оштетените.LED ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ - со користење на 50 - 80% помалку енергија, исто така, ПРЕДВОДЕНА се без УВ, жива или термички зрачење.Sunlite А-Форма LED Сијалица. 6 W, 120 V,.База : E26 Медиум Завртка, Боја Temp : 2700 K, Отценети Живот (Часот) : 20000, Luminus Флукс (LM) : . 6 W 120v Топло Бела 2700 K Медиум База LUMILED ЧИП LED Светилка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата