Lxrzls Монтажни Бебе Да Ползи Мат-Супер Меки Поместена Бебе Игра Мат-Кат Мат-Дете Бебе Девојка Дете Спална Соба (Големина : M)

Lxrzls Монтажни Бебе Да Ползи Мат-Супер Меки Поместена Бебе Игра Мат-Кат Мат-Дете Бебе Девојка Дете Спална Соба

Достапно за вашата нарачка
DEN 3550.56
Залиха:

Не се лизга, не се лизга гумени назад и рабовите безбедно држете ја вратата мат во место и да се спречи со вкусовите.Погоден за теписи, душеци, постелнина, троседот перници или текстил, теписи.Забелешка : не се користи на влажни подови。.Исто така погоден за домашна декорација, дневна соба килими, теписи, бебе да ползи градинки, јога душеци, итн.Направени од памучен материјал, тоа е повеќе еколошки и убава.Можете да ги споделите вашето бебе игра на теренот во зима, да не се заробени од страна на ладно.Лицето третман : памук, кожата-пријателски, мека на допир, не е лесно да се изгуби влакна, понудата проштална да страшно влакна капка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата