AUU Водопад Бања Потоне Тапа,Бела Роза Злато 8 Инчен Суета Тапа 3 Дупки,Дек Планината Римски Када Тапа

AUU Водопад Бања Потоне Тапа,Бела Роза Злато 8 Инчен Суета Тапа 3 Дупки,Дек Планината Римски Када Тапа

Достапно за вашата нарачка
DEN 4559.76
Залиха:

Супер Убаво Водопад Тапа со Уникатен Дизајн,Цената Ќе биде Повисока од Многу Продавачи,но definitly Достоен за тоа.Висок Проток Водопад Славина( 4.5 GPM )Фитинг за Двете Бања Потоне и Када,Вашиот Најдобар Избор За Вашиот Дом Оркестарот.Солидна Месинг Изградба и Бела Роза Злато Површина го Прави У Користење За период од Најмалку 6 Години.Керамички диск кертриџ за да се спречи протекување, drips и долгорочни недостатоци.Месечината spout прави прекрасен водопад форма, додавање на удобност и виталност на вашиот капење искуство.Солидна месинг вентил тело изградени со водопад spout и метал knob рачки за трајни.Две knob се справува може да се прилагоди на температурата на водата лесно.Тоа е повеќе погодност за контрола на топла или ладна вода, кога ќе се земе бања.Топла конекција за подобар проток на вода (9/16" Adaters Вклучени).Црево за Персонализација : Посебни црева големина и должина може да се направи како вашиот потребни.Најдобар Избор за Луксузен Водопад Тапа и Најдобро Решение за Бања Надградба. 1.Супер Убаво Водопад Тапа со Уникатен Дизајн,Ќе биде Повисока од Многу Продавачи,но definitly Достоен за тоа. 2.Висок Проток Водопад Славина( 4.5 GPM )Фитинг за Двете Бања Потоне и Када,Вашиот Најдобар Избор За Вашиот Дом Оркестарот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата