Фото Рамка Ѕид Континентална Цврсто Дрво Позадина Ѕид Декорација Мали Свежи Мулти Слика Рамка Креативна Комбинација на Позадината Ѕид Фото Рамка(Црна + Бела + Акр?

Фото Рамка Ѕид Континентална Цврсто Дрво Позадина Ѕид Декорација Мали Свежи Мулти Слика Рамка Креативна Комбинација

Достапно за вашата нарачка
DEN 2863.92
Залиха:

Да ги прошират Големината:155*75см(61.02*29.52 инчен), рамка броеви : 10 рамка.Големината на рамката : 8.9 * 12.7 CM( 2sheet), 12.7 * 17.8 CM(6sheet), 15.2 * 20.3 CM (2sheet)。.Овој производ е погоден за виси во спалната соба, исклучителен фото рамка, рачно изработени.Времето на пристигнување е 7-15 дена.Што е проблемот And Contact нас во навремено.Ви благодариме.Овој производ само продава фото рамки и не продаваат било какви додатоци.Фото Ѕид вклучува : 5 инчен * 2,7 инчи * 6,10 инчен * 2,Акрилик Птица (1 лист), Акрилик Убавина Вертикален Ѕид Налепница (1sheet)。Детали за производот : Име на Производ : Фото Wall Material : Цврсти wood Size : 155 * 75 cm Applicable простор : спална соба, aisle Number на рамки : 10 Width : 1m (inclusive) -3m (со исклучок)Стил : Европската※※※※ По продажбата на услугата : ★ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, нашата служба за корисници тим ќе бидат среќни да помогнеме.★ Ако постојат некои оштетени или исчезнати делови, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ако се регистрирате за повеќе од 1 месец, вие не ќе биде во можност да се вратат на стоки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата