СКМ KQ2P-07 конектори - kq2 Фитинг Семејство kq2 1/4 - Фитинг, Plug - Пакет од 10

СКМ KQ2P-07 конектори - kq2 Фитинг Семејство kq2 1/4 - Фитинг, Plug - Пакет од 10

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

ПРОДУКТНАТА ЛИНИЈА : КОНЕКТОРИ.ПРОИЗВОД СЕМЕЈСТВО : KQ2 МОНТИРАЊЕ.ПРОИЗВОД КЛАСА : KQ2 1/4. СКМ ДЕЛ ОПИС : ФИТИНГ, ПРИКЛУЧОКОТ.KQ2 еден допир, метрички и инчни големина приклучоци се достапни во широк спектар на големини, телото стилови и конец видови.Специјално дизајнирани пакување обезбедува позитивни запечатување под притисок без намалениот проток заеднички со компресија фитинзи.На KQ2 ослободување јака изданија и чак и collet да обезбеди ниски исклучувањето сила за лесно отстранување на цевки.KQ2 приклучоци се достапни за цел во множители на 10.Тековната KQ2 серија фитинг е укината.СКМ воведе подобрена верзија на KQ2 серија, и препорачува да го користат новата серија за вашиот производ дизајни.Се користи за да се затвори неискористени Еден допир фитинзи Лесни Различни големини за да ги собере сите KQ2 фитинзи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата