NGS Безжични Полнење Глувчето и Mouse pad Set - Cruisekit

NGS Безжични Полнење Глувчето и Mouse pad Set - Cruisekit

Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76
Залиха:

Plug and Play безжични полнење глувчето и mouse pad сет.Вградената Батерија и Оптички сензор. 5 Копчиња на глувчето со вграден-во DPI switch копчето за да се префрлате помеѓу 800/1200/1600 DPI.Се поврзува со еден Вид-C кабел (вклучена во пакетот).Можноста да ви наплати за телефон со користење на глувчето подлога.БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ НА ГЛУВЧЕТО И MOUSE PAD СЕТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата