TORCHSTAR 2-Pack Универзална гаражни врати Настроената LED Сијалица, 100W Противвредност, A19 Светилки, 15W, 5000K Пакет TORCHSTAR 6-Pack A21 Висок CRI ЛЕР Светилки, Dimmable, 17W (100W Еквивалент), 5000K

TORCHSTAR 2-Pack Универзална гаражни врати Настроената LED Сијалица, 100W Противвредност, A19 Светилки, 15W, 5000K

Достапно за вашата нарачка
DEN 1680.00
Залиха:

Пакетот Вклучува : Овој пакет вклучува TORCHSTAR 2-pack универзална гаражни врати настроената LED сијалица, 100 W противвредност, A19 светилки, 15 W, 5000 K и TORCHSTAR 6-pack A21 висок CRI ЛЕР светилки, dimmable, 17 W (100 W еквивалент), 5000 K. [Гаражни врати Настроената LED Сијалица] Дизајниран за употреба во гаражни врати отварачки, ова A19 LED сијалица е во согласност со FCC стандарди и ги RF интерференција со повеќето мејнстрим гаражни врати отварачки.Не треперење, не потпевнува, елиминирање на компатибилност и на работа проблеми со гаражни врати поотворени. [Гаражни врати Настроената LED Сијалица] Вибрации и отпорност, спречување на оштетување предизвикано од гаражни врати настроената во текот на работењето.Направени со загрози отпорен материјал за да додадете дополнителна издржливост и безбедност. [Висок CRI ЛЕР Светилки] CRI90+, што значи ова ДОВЕДЕ Dimmable A21 сијалица може да се покаже вистински бои на храна, шминка и вистински уметнички дела и сликовито, погоден за кујна, бања, sudio. [Висок CRI ЛЕР Светилки] Оваа LED сијалица може непречено намалена од 100% до 10%, без треперење и зуењето, целосно ги задоволува вашата различни осветлување барања, ова го прави совршени за дневна соба, спална соба, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата