Лиснато старомодни Специјален Дизајн Премиум Виски Чаша со Тешки База 10.25 Оз - Сет од 4

Лиснато старомодни Специјален Дизајн Премиум Виски Чаша со Тешки База 10.25 Оз - Сет од 4

Достапно за вашата нарачка
DEN 717.60
Залиха:

СЕТ ОД 4 старомодни ВИСКИ ЧАША : Совршен за споделување на вашиот пијалок со вашите најблиски и за специјални прилики.ДИМЕНЗИИ : 10.25 fl мл, врвот кол 3", база кол 3.5", на висина од 3,5".АВТЕНТИЧНИ И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Лесен-за-држете жлебови, тешки база за да се спречи собори.ВИСОК КВАЛИТЕТ на СОДА ВАР СТАКЛО : Олово слободни и машина за миење садови безбедно, цврсти и издржливи.НАПРАВЕН ВО ТУРЦИЈА ОД СТРАНА НА PASABAHCE.Стаклото е висока класа и многу елегантен.Тоа е направен од високо-квалитет сода вар стакло.Тоа е стилски и незаборавни подарок за вашите најблиски.Посебен облик убаво се вклопува во рака и има право големина за вашата пијалоци.Со своите автентични и елегантен дизајн, тоа е совршен за било какви посебни прилики.Сет од 4 за да уживате во вашата омилена виски со вашите најблиски.За PASABAHCE Како лидер на стакло производи во Турција, Pasabahce редовите втора земја во Европа, а третиот на глобално ниво во стакло производство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата