Tennsco - ZLC7-8448S-3W - Boltless Shelving: Стартер, Тешки-Должност, 84 во x 48 во, 84 во Целокупната Хт, 3 Полици, Челик

Tennsco - ZLC7-8448S-3W - Boltless Shelving: Стартер, Тешки-Должност, 84 во x 48 во, 84 во Целокупната Хт, 3 Полици,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1970.40
Залиха:

Стартер, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр.Стартер, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр.на Полиците 3 на Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Техничка Спецификација Shelving Тип Стартер Објект - Boltless Shelving Boltless Shelving Shelving Сила Оценка Тешки вкупна Ширина 84 5/8 во Целокупната Длабочина 48 5/8 во вкупна Висина 84 во Платформа Материјал Челик Жица Бр.на Полиците 3 Полица Капацитет 1, 750 lb Боја Сива Полица Конфигурација Единствен Исправен Shelving Пост Мерач 14 Shelving Рамка Материјал Челик Заврши - Shelving и Полици Електро Грб Полица Усогласувања 1 1/2 Вклучува во (4) Мислења и (12) Греди Shelving Мерач 14 Зелена Животната средина Атрибут Производ Содржи Минимум 30% Post-Consumer Рециклираната Содржина Зелена Сертификација или Други Признавање SCS Затворен Предност(R) Уверение Зелена Производ -Овој објект е назначен од страна на производителот како еколошки подобро производ (ЕП) бидејќи оваа точка е SCS Затворен Предност(R) Сертифицирани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата