Генерички Бел Сатен Bowknot Лента Бисер Цвет Девојка Кошница Свадбена Церемонија Снабдување

Генерички Бел Сатен Bowknot Лента Бисер Цвет Девојка Кошница Свадбена Церемонија Снабдување

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Совршен за свадбена церемонија партија.Материјал : Сатен, ПВЦ одбор,бисер.Горниот Дијаметар : Прибл. 13cm / 5.12 инч.Бела flowergirl кошница со бисер цвет разубавувањето.Боја : бела.Опис : Опис : Бела flowergirl кошница со бисер цвет разубавувањето - Совршени за свадбена церемонија страна - Материјал : Сатен, ПВЦ одбор,бисер - Боја : бела - Горниот Дијаметар : Прибл. 13cm / 5.12 инчен - Дното Дијаметар : Прибл. 9.5 cm / 3.74 инчен - Висина со Рачка : Прибл.19cm /7.48 инчен - Висина без Рачка : Прибл.8cm /3.15 инчен - Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтови, фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Пакетот Вклучува : 1 x Цвет Девојка Кошница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата