Yelei Прозрачна Точка Вежба Пенкала Осветлени Пенкала Ефективни Удобен со парична Казна Изглед Погоден

Yelei Прозрачна Точка Вежба Пенкала Осветлени Пенкала Ефективни Удобен со парична Казна Изглед Погоден

Достапно за вашата нарачка
DEN 544.80
Залиха:

Повторна Употреба : Можете да го замените батеријата и користи постојано.Смешни Алатка : пенкало кое поседува осветлени дизајн и електрични дизајн може да помогне да се направи цртеж создавање полесно.Удобен за Носење : пенкало, не само што го поседува домот изглед, но тоа е исто така лесно да се носат.Удобен и Практичен : Ако сакате да изберете подарок за луѓе кои се заинтересирани во сликарството, пенкало е идеален избор.Повеќе Цел : Со пенкало, можете да го користите да се посветам на рацете на способноста дома и да ја стимулира креативноста.Опис : Овој Дијамант Сликарство Пенкало со електрична дизајн го прави цртеж создавање полесно и поинтересно, и тоа, исто така, сјае.Карактеристики : Материјал : алуминиум и plastomer, итн.Големина : за 17.7 cm*5.5 cm*2.4 cm/6.97*2.17*0.94 во, за 17.7 cm*3.7 cm*2.1 cm/6.97*1.46*0.83 in Packing Листата : Прозрачна точка вежба pen Point вежба пенкало глава : лактот / 1 / 3 / 6 / 9, 3 за секоја од петте пенкало heads10 парчиња на mastic2 green dot вежба discs Large розова складирање box Small розова box Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата