Радост Теписи Дете Essentials Доенчиња & Години Бејби Блуз Килим, Храбар, 7'8 x 10'9

Радост Теписи Дете Essentials Доенчиња & Години Бејби Блуз Килим, Храбар, 7'8 x 10'9

Достапно за вашата нарачка
DEN 8057.52
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Од училиштето, училницата на почетниот playroom, ова уникатно дизајниран и функционален килим ќе се вклучат децата и унапредување на нивните внатрешни работи на животната средина.Направени во САД со премиум најлон влакна за траен убавина и издржливост во високо-сообраќај области.Stain Smart почвата и дамка заштита за олеснување на чистење само со сапун и вода; Вакуум редовно и да се избегне контакт со serged рабови.Soft Flex поддршка елиминира брчки и килим лежи рамно.Килим е сертифициран Зелена Етикета Плус за Внатрешна Квалитетот на Воздухот и има Класа I Запаливост Оценка.Со шест координирање стилови во двете мека и храбар верзии, бебето љубов колекција ќе биде прекрасен прилог на вашето доенче, и ран детски простори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата