RENSLAT 2 Компјутери/Set Модерен Минималистички Кука Дневна Соба Грб Шапка Складирање Рек Тоалет Тоалет Бран Линија Метал Ѕид Декоративни Копче за Кука

RENSLAT 2 Компјутери/Set Модерен Минималистички Кука Дневна Соба Грб Шапка Складирање Рек Тоалет Тоалет Бран Линија

Достапно за вашата нарачка
DEN 3520.08
Залиха:

Избрани железо уметност, цврсти и издржливи.Слика процес, анти- ' рѓа и анти-корозија.Линиите се мазни, а обликот е паметен.Полиран да се тркалезни и мазни за да се избегне гребење предмети.Виси дупка дизајн е погодно за бесење и одредување на ѕид.Декоративни куките се не само практични туку исто така убави.Можете да ги зачувувате виси објекти, спаси повеќе простор, и да ја задржите вашиот живот во ред.Избрани железо уметност, цврсти и издржливи.Слика процес, анти- ' рѓа и анти-корозија.Линиите се мазни, а обликот е паметен.Полиран да се тркалезни и мазни за да се избегне гребење предмети.Виси дупка дизајн е погодно за бесење и одредување на ѕид.Декоративни куките се не само практични туку исто така убави.Можете да ги зачувувате виси објекти, спаси повеќе простор, и да ја задржите вашиот живот во ред.Спецификација : - Име : Модерна креативни минималистички злато кука - Стил : модерна и едноставна - Категорија : Метал ѕид декорација, минималистички злато кука - Виси форма : ѕид-монтирани - Материјал : Железо - Боја : златна Големина : види picture Package list1 * Современите творечки минималистички злато hook Notes : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било.

Кон својствата

- Name:
Modern creative minimalist gold hook
- Style:
modern and simple
- Category:
Metal wall decoration, minimalist gold hook
- Hanging form:
wall-mounted
- Material:
Iron
- Color:
golden
- Size:
see picture
Package list :
1 * Modern creative minimalist gold hook :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any :

Најдобри предлози во категоријата