Овошје Жолт Лимон Шема Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Комплет За

Овошје Жолт Лимон Шема Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9.5 x 2 x 7 CM/3.7 x 0.8 x 2.7 ВО, Која Е Многу Мал за Да се Фрли Во Вашата Чанта Или Чантата И да се Направи Вашиот Кармин Ќе Остане Во Место.На овој Начин Не Треба Да се Погледне За Вашиот Кармин Насекаде.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.ВГРАДЕН-ВО ВНАТРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мали Огледало, Кој Е Погоден За Вас Да се Шминка во секое време И Насекаде.Вие Не Треба Да Носат Огледало И Кармин Одделно, Може да се Комбинираат Двете Заедно.Само Земете Оваа Мала Случај, Можете Лесно Може Да Се Шминка Со Гледање На Вграден Во Огледало.ПРИЛИЧНО & ПРАКТИЧНА настава : Овој Кармин Случај Може да се Одржи Три Кармини.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.Исто Така, Складирање Тока Се Спречи Кармини Од Лизгање Надвор.Модерен DIY Модели, Таписерии И Мали Стилови, Едноставни И Стилски Сечење Дизајн, Покажува Повеќе Жени Креативност И Различни.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата