JUSTYUSHU Распрснување Ротари Алатка Бакар Цевки за Електрични Reamer клима уред Трајни Хексадецимален се Справи со Цевка Проширувач Поставите Swaging Вежба Битови 5pcs Toolset

JUSTYUSHU Распрснување Ротари Алатка Бакар Цевки за Електрични Reamer клима уред Трајни Хексадецимален се Справи

Достапно за вашата нарачка
DEN 550.08
Залиха:

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Термичка обработка, со висока цврстина, силна отпорност.Материјал : Бакар Цевки Swaging Алатка Малку направени од igh јаглероден челик материјали, издржлив и лесен за користење, вашиот добар помошник за работа и живот.Примена : Совршен за монтери.Добри перформанси и долг живот, полн спектар на фалсификување tools го прави полесно да се прошири цевки.Функција : Зачувување на еластичност на бакар/алуминиум за време умре фалсификување за да се избегне пукнатини и истекување.Точни Се : ракети секогаш ќе имаат иста големина и ќе одговара совршено.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Material : Висок јаглерод steel Color : Black Size : 3/4inch, 5/8inch, 1/2inch, 3/8inch, 1/4inch(mm/inch)Големина Целосна length Working length Shank diameter3/4 63/2.48 27/1.06 1/45/8 61/2.4 25/0.98 1/41/2 56/2.2 20/0.79 1/43/8 53/2.09 16/0.63 1/41/4 50/1.97 14/0.55 1/4 Quantity : 5pcs/set Package вклучува : 5pcs x Цевка Проширувач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата