Ранец Ананас Овошје Моделот Печатење на Монтажни Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба Daypack за Жени Мажи

Ранец Ананас Овошје Моделот Печатење на Монтажни Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.52
Залиха:

4(L) inch Front џеб 6.Функција : Погоден за на училиште, универзитет, канцеларија, туризам, бизнис, пешачење, пикник, кампување, риболов; подарок за семејство, пријатели, соученици, студентите.Големина на : Главни торба 16.Дизајн : 2-во-1 мулти-функција торба, монтажни во двоен торба и дијагонала крстот торба, различни назад методи; главниот торба двојна преграда, главниот торба со голем отвор, оддел 1 содржат 4 џебови, 2 пенкало слотови; комората 2 содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб; предниот џеб е монтажни crossbody торба со патент и рамо, рака кој може да се стави во предниот дел на ранец или отстранети за употреба како crossbody торба.Материјал : Висок квалитет twill, комфорни и издржливи.Карактеристики : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, печати; мулти-џеб карактеристики за да се задоволат различните потреби, голем капацитет, може да биде ставен на laptopa, таблети, компјутери, мобилни телефони, преносни компјутери, книги, копчиња, автобуски карти, пиење очила, чадори, облека и други предмети; дебел ремени и триаголници дел може да се намали рамо притисок, комбинација на спорт и мода.4(L) inch Material : Висок квалитет twill, удобно и durable Design : 2-во-1 мулти-функција торба, монтажни во двоен торба и дијагонала крстот торба, различни назад methods Main торба двојна преграда, главниот торба со голем отвор, оддел 1 содржат 4 џебови, 2 пенкало slots The оддел 2 содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент pocket The пред џеб е монтажни crossbody торба со патент и рамо, рака кој може да се стави во предниот дел на ранец или отстранети за употреба како crossbody bag Features : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, print Multi џеб карактеристики за да се задоволат различните потреби, голем капацитет, може да биде ставен на laptopa, таблети, компјутери, мобилни телефони, преносни компјутери, книги, копчиња, автобуски карти, пиење очила, чадори, облека и други items Thick ремени и триаголници дел може да се намали рамо притисок, комбинација на спорт и fashion Function : Погоден за на училиште, универзитет, канцеларија, туризам, бизнис, пешачење, пикник, кампување, fishing A подарок за семејство, пријатели, соученици, students Notes : 1 производот содржи еден ранец и еден крст bag2 Поради прирачник за мерење, постои 1-2cm error3 се Должи на разликата во осветлувањето и да се прикаже, има мало хроматските аберации, надевајќи се дека за разбирање.4(L) инчен; предниот џеб 6.исклучителна персоналните сопствени модни монтажни ранец секојдневно колеџ рамо bag Size : Главни торба 16.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата