Перница кутија, Кутија Со Лента Bowknot Стилски Свадба Перница, Носител на Перница Церемонијата Материјали за Дома Свадбена Церемонија(број 5903)

Перница кутија, Кутија Со Лента Bowknot Стилски Свадба Перница, Носител на Перница Церемонијата Материјали за Дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 1007.76
Залиха:

Торта во облик на прстен кутија е совршен избор за сите внатрешна и надворешна свадби и плажа свадби.Овој прстен перница кутија е одбрано од газа и се украсени со тантела таписерии, така што тоа не е монотоно и се одразува вид на убавина.Прстенот може да биде ставен во транспарентна средината кутија за безбедно складирање и лесно отворање.Совршена свадбена церемонија, овој прстен перница кутија може да се направи совршен фолија за вашиот прстен.Овој прстен свадба кутија има стилски дизајн и едноставен изглед, опкружен со рози и украсени со бисери.Функција : 1. Овој прстен перница кутија е одбрано од газа и се украсени со тантела таписерии, така што тоа не е монотоно и се одразува вид на убавина.2. Прстенот може да биде ставен во транспарентна средината кутија за безбедно складирање и лесно отворање.3. Совршена свадбена церемонија, овој прстен перница кутија може да се направи совршен фолија за вашиот прстен.4. Овој прстен свадба кутија има стилски дизајн и едноставен изглед, опкружен со рози и украсени со бисери.5. Торта во облик на прстен кутија е совршен избор за сите внатрешна и надворешна свадби и плажа свадби.Спецификација : Предмет Тип : Прстен Перница Box5903 Производ Големина : Прибл. 22 x 22 x 18cm / x 8.7 8.7 x 7.1in5904 Производ Големина : Прибл. 20 x 20 x 16cm / 7.9 x 7.9 x 6.3in5905 Производ Големина : Прибл. 22 x 22 x 9cm / x 8.7 8.7 x 3.5 in Product Материјал : Газа, ЈП foam Package Листа : 1 x Прстен Перница Box Notice : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата