Sangaimei Iwatch Случај 44mm Компатибилен за Apple Види Серија 6 / 5 / 4 /SE,Мека TPU Целосна Покриеност HD Ултра-Тенок Залив,Рака Компатибилен за Apple Види 42mm/44mm

Sangaimei Iwatch Случај 44mm Компатибилен за Apple Види Серија 6 / 5 / 4 /SE,Мека TPU Целосна Покриеност HD Ултра-Тенок

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

КОМПАТИБИЛЕН : Apple се Види Случај 44mm Компатибилен со Apple Види Серија 6 /5 /4 /SE.Одговара на зглобовите на 5.5 -8.2 инчи,Ако рака големина е кратко, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви испрати дополнителни врски.Лесно менување на големината : повеќе виткање токи во секоја рака значи совршено се вклопуваат за максимална удобност.Едноставно отстранување на расклопна затворач за да ја промените големината на рака.не алатките кои се потребни.Луксузна Apple види нараквица со кристално дијамант, кој е многу популарна за девојки и женска.Погоден за секоја прилика, тоа е исто така одличен Божиќ подароци.Гаранција : 1 година гаранција за целосна наплата или замена, без потреба да се врати ништо.Цел вашиот iwatch бендови 38mm со доверба (да се види не е вклучена.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата