Точка Места Деца Област Килим 5'10x8'4

Точка Места Деца Област Килим 5'10x8'4

Достапно за вашата нарачка
DEN 7973.28
Залиха:

Двојно Бод Најлон Работ Трајни Граница Serge. 625 Боја Точки По Инч.Супериорен Јасност.Точка Места килим е совршено место за собирање за шоу-и-кажи и други групни активности.Шарени дизајн brightens училници, и кругови направете го тоа лесно за децата да ги собереш седиште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата