Вител Оптика Спорт Конзолни Riflescope Месеци

Вител Оптика Спорт Конзолни Riflescope Месеци

Достапно за вашата нарачка
DEN 2208.00
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Користете го овој конзолни планината за монтажа 1-инчен телескопски место.На 2-инчен форумот на оваа конзолни планината позиции обемот во напред локација, дозволувајќи им на точната око олеснување и главата поставеност.На конзолни прстен планината позиции центарот на riflescope цевка, на висина од 1.59 инчи (40.39 mm) од базата.Тежи 6.7 унци.Алуминиумска конструкција.Вител конзолни прстен месеци се обезбеди правилна висина и напред сместување за соодветна опсег за монтирање.Достапни за 30мм цевки во 2 - или 3-инчен форумот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата