Redcat Трки TH9PH310W Управувачки Серво Рог Комплет Пакување од 5

Redcat Трки TH9PH310W Управувачки Серво Рог Комплет Пакување од 5

Достапно за вашата нарачка
DEN 1271.76
Залиха:

Mfg Дел# TH9 PH310 W.Работи со RAMPAGEXB,RAMPAGEXSC,RAMPAGEXT.Цилиндар на главата машина завртки 3*16/4 P, Пан Глава на машина завртката 3*10/2 PPan Глава на машина завртката 3*10/4 PPan Глава на машина завртката 3*10/1 PWasher за свети.серво 3*8*0.8/6 PWasher за ти.серво 3*8*0.8/4 PFor Дивеење XT, Дивеење XB, Дивеење XSC; Работи со RAMPAGEXB,RAMPAGEXSC,RAMPAGEXT.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата