Tennsco - ZLE5-9648A-3W - Add-On, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр. на Полиците 3, вкупна Ширина 97 во

Tennsco - ZLE5-9648A-3W - Add-On, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр. на Полиците 3, вкупна Ширина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1992.00
Залиха:

Add-On, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр.Add-On, Boltless Shelving, Подови Материјал Челик Жица, Бр.на Полиците 3, вкупна Ширина 97 на Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Техничка Спецификација Shelving Тип на додаток На Објектот - Boltless Shelving Boltless Shelving Shelving Сила Оценка Тешки вкупна Ширина 97 во Целокупната Длабочина 48 5/8 во вкупна Висина од 60 во Платформа Материјал Челик Жица Бр.на Полиците 3 Полица Капацитет 1, 250 lb Боја Сива Полица Конфигурација Единствен Исправен Shelving Пост Мерач 16 Shelving Рамка Материјал Челик Заврши - Shelving и Полици Електро Грб Полица Усогласувања 1 1/2 Вклучува во (2) Средно Т-Мислења и (3) Палубата Нивоа Shelving Мерач 14 Зелена Сертификација или Други Признавање SCS Затворен Предност(R) Уверение Зелена Производ -Овој објект е назначен од страна на производителот како еколошки подобро производ (ЕП), бидејќи оваа точка е SCS Затворен Предност(R) Сертифицирани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата