Близнаци Светиите Кафеава Кожа Третата Годишнина Камериер. Св. Августин Цитат Впишани Кожа Биро Послужавник.

Близнаци Светиите Кафеава Кожа Третата Годишнина Камериер. Св. Августин Цитат Впишани Кожа Биро Послужавник.

Достапно за вашата нарачка
DEN 1104.00
Залиха:

Кожна лента со цитат "Љубовта е убавината на душата" од Свети Августин.Романтичен за Денот на Вљубените Подароци.Убава третата годишнина или ангажирање подарок.Траен потсетник на љубов и посветеност. 100% рачно изработени во САД со Твин Светиите Кожа.Близнаци Светиите Кожа е handcrafting нашите карактеристични, функционални кожа valets во САД од 2010 година. Нашата цврста кожа valets се тешко формирана од Северна Америка cowhide користење на стари со векови кожа работи техники.Нашата кожа valets се совршен организатор за биро и dressers и да ја направат големи дарови!Од 2010 година, Близнак Светиите Кожа има произведени карактеристична кожа подароци и дома акценти за нашите клиенти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата