S&D САД ФДУ & TUV CE 10 КОМПЈУТЕРИ/Кутија Стоматолошки Инструменти-Офталмолошка Ножици 10cm Криви

S&D САД ФДУ & TUV CE 10 КОМПЈУТЕРИ/Кутија Стоматолошки Инструменти-Офталмолошка Ножици 10cm Криви

Достапно за вашата нарачка
DEN 2052.00
Залиха:

САД ФДУ & TUV CE одобрување.Добра Рака Чувство.Супер Остри и Цврсти.Одлична Површина По Завршувањето.Исклучителна Изведба.Ако сакате да се купи со врвен квалитет, ве молиме обидете се на нашиот производ.ВИЕ ЌЕ БИДЕТЕ ЗАДОВОЛНИ СО ТОА!САД ФДУ & TUV CE одобрување.S&D САД ФДУ & TUV CE 10 КОМПЈУТЕРИ/КУТИЈА Стоматолошки Инструменти-Офталмолошка Ножици 10cm Криви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата