Benzara 71646 Дрво Јахта 13 W, 5 H

Benzara 71646 Дрво Јахта 13 W, 5 H

Достапно за вашата нарачка
DEN 2164.80
Залиха:

Произведени во Кина.Многу издржливи.Изборот е ваш.Понуда за вашиот дом наутички допир со вклучување на ова дрво јахта за тоа.направени од добар квалитет дрво, тоа е издржлив и ќе остане во прим услов за годините што доаѓаат.Добро стокмено за здрав стојат понуди визуелна жалба.Прикажување на страната на маса, полица или на mantel и тоа ќе изгледа зачудувачки вечерва.Тоа е добро остро и обликот премногу зборува за изработка стави во создавањето на оваа прекрасна јахта.Можете исто така да се задржи во вашата детска соба за фанки изглед.Kinki на пријатели или роднини кои сакаат собирање на минијатурни decors ќе биде идеален избор.тие ќе ми биде драго да ја прими и ќе ви благодариме за истите.Светлината во тежина и лесен за одржување, оваа јахта е не вреди да се пропушти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата