Zhangl Легура Верзија на Кул Деформација Играчка Трансформација Робот Авиони,од Легиран Diecast Модел Инерција Возило Авиони Момче Дете Автомобил Возрасни колекционерс

Zhangl Легура Верзија на Кул Деформација Играчка Трансформација Робот Авиони,од Легиран Diecast Модел Инерција

Достапно за вашата нарачка
DEN 366.72
Залиха:

Слика опис : Овој производ е донесена во вид, поради светлината, агол, екранот, и сл.Употреба : Скапоцени нешта за собирање, мебел, подароци, игри и многу други користи., таму ќе биде малку боја разлика, ве молам прости me3.може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мера, а во меѓувреме се донесе на вашето дете се многу изненадување и забава.Со оваа возбудлива игра на владата, овој робот лик станува совршен роденден или одмор подарок!.Пакет се Вклучени : 1 x модел car1 x Подароци кутија за пакување"прашај : 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.0 kg Function : Inertial/Повлечат taxiingclassification : Модел car Age : 3 + years Product перформанси : Карактеристики : На предната маска може да се отвори со отворање на хаубата нагоре, лево и десно врата може да се отвори, и на четири тркала може да биде свиткан и лизна, слој електростатско прскање технологија, работ заокружување третман, телото цинк легура материјали, гума и гумени материјал.Сосема нов и Висок квалитет,Пресврт и да се претвори во автомобил да се создаде индивидуални роботи.Ова е голем празник за подарок, Не двоумете се да се донесе таква фантастична играчка дом за денес!.По-продажбата на услугата : 100% задоволството на клиентите, ви благодариме за изборот на нашите производи."Дали сакате да се добие хоби одделение Автомобил модел за забава?Дали сакате да изненади вашите деца со посебни Божиќ Подарок?Дали сакате да се добие нешто за вашите деца да играат со надворешни повеќе?Модели на автомобили се играчки и уметност, која може да се користи за собирање, или како подарок за пријатели или семејство, или како дом или автомобил додатоци;Спецификација : Модел : Легури деформација robotpacking метод : боја box Material : висока јачина пластични школка, од легиран shell Product бруто тежина : 1.Тоа е добар избор за момчиња или девојки како Роденденски подарок и затворен украси.

Кон својствата

Model :
Alloy deformation robot
packing method :
color box
Material :
high strength plastic shell, alloy shell
Product gross weight:
1.0kg
Function :
Inertial/Pull back taxiing
classification:
Model car
Age :
3 + years
Product performance:
Features :
The front cover can be opened by opening the hood upwards, the left and right doors can be opened, and the four wheels can be rolled and slid, the coating electrostatic spraying technology, the edge rounding treatment, the body zinc alloy material, the tire rubber material. :
Uses:
Precious collectibles, furniture, gifts, games and many other uses.
The perfect car model toy, it is not only a very realistic model, but also a very good toy. :
Package Included:
1 x model car :
1 x Gift box packaging :
prompt:
1. Size description:
Manual measurement will have an error of 1-2cm, depending on the actual size
2. Picture description:
This product is taken in kind, due to light, angle, display, etc., there will be a little color difference, please forgive me
3. Then choose to buy your favorite style. :
After-sales service:
100% customer satisfaction, thank you for choosing our products. If you have any questions after receiving the goods, you can contact us by email

Најдобри предлози во категоријата