BAPYZ 1Pc Креативни Вратата Грб Кука Простор Алуминиум Облека Закачалка Дома Бања Облека Складирање Rack (Боја : Б)

BAPYZ 1Pc Креативни Вратата Грб Кука Простор Алуминиум Облека Закачалка Дома Бања Облека Складирање Rack (Боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 3537.84
Залиха:

Едноставни геометриски линии, без прекумерна модификација.Подебели алуминиум материјал е доволно, дебела и стабилна.Рабовите се полира и полиран непречено, без повреда на рацете.Солидна простор алуминиум, носат-отпорни, и издржливи.Невидливи и практичен дизајн, може да се стави во кога не е во употреба.Едноставни геометриски линии, без прекумерна модификација.Подебели алуминиум материјал е доволно, дебела и стабилна.Матирано, текстура, повеќе процеси.Рабовите се полира и полиран непречено, без повреда на рацете.Солидна простор алуминиум, носат-отпорни, и издржливи.Невидливи и практичен дизајн, може да се стави во кога не е во употреба.Спецификации : Предмет Тип : Складирање Закачалка Hook Material : Space Алуминиум Употреба : Складирање Дребулии, Облека Грб Hook Application : Кујна, Купатило, Дневна Room Size : 34*7 *12cm Пакет се Вклучуваат : 1 Парче* Грб Кука (Опремени Со Двете Завртки)Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2 cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата