FENXIXI Метал Mesh Wastebasket Круг корпата за Ѓубре за Рециклирање на Отпадоци Office Алатки Снабдување Црна

FENXIXI Метал Mesh Wastebasket Круг корпата за Ѓубре за Рециклирање на Отпадоци Office Алатки Снабдување Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 5455.20
Залиха:

Мрежа ѓубре може да обезбедува стилски индустриски изглед и едноставни секојдневни потреби.Направени од издржлив црна жица mesh, силна метална база и силен работ засилување по дното и на врвот рабови.Лесно разгореа, цилиндрична форма, погодна за секој популарни големина на функцијата или работниот простор.На метал mesh создава суптилни транспарентност и малку се крие содржината.Додадете убавина, ефикасноста и продуктивноста на вашата работа простор.Материјал : Iron Shape : Cylindrical Size : 19×25×26 Colour : Black Quantity : 1 piece The мрежа ѓубре може да обезбедува стилски индустриски изглед и едноставни секојдневни потреби.Направени од издржлив црна жица mesh, силна метална база и силен работ засилување по дното и на врвот рабови.Лесно разгореа, цилиндрична форма, погодна за секој популарни големина на функцијата или работниот простор.На метал mesh создава суптилни транспарентност и малку се крие содржината.Додадете убавина, ефикасноста и продуктивноста на вашата работа простор.забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Мрежа корпата за ѓубре (не вклучувајќи мало пакување).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата