ECSWP Крпа Складирање Кошница, Памук, Лен Складирање Кофа Водоотпорен Забавува Перење Кошница Остатоци Складирање Кошница Виткање

ECSWP Крпа Складирање Кошница, Памук, Лен Складирање Кофа Водоотпорен Забавува Перење Кошница Остатоци Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 3492.00
Залиха:

★19.7 Hx15.7 D инчи (50x40cm), Погодно големина со капацитет за 30+ облека. ★ Функционална убава Домашна Décor.Расклопна, Перење бин да може брзо да се здипли станот за складирање кога не е во употреба, па можете да добиете најмногу се користи на секој простор. ★ Складирање перење кантите се забавуваат и начин да се организира и во продавница за Облека Складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Домашен Текстил за Складирање, Играчка Складирање, Бебе Производ за Складирање и домашно Милениче Производ за Складирање. ★Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба. ★Стил : Нордиските стил.На перење забавува доаѓа со компресија пакување што може да резултира во стуткани во долги транзит.Тоа ќе се опорави по еден период на време и, исто така, може да се измазнети од страна на пареа железо и фен.Боја : green Material : Canvas Whether тоа е рачно изработени : Yes Popular елементи : cartoon Dirty кошница тип : folding Applicable сцена : daily Style : Нордиските style Product Тип : Завршувањето / Storage100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата