МАЧКА на Отворено Јаглерод Стружење Алатка за .223/5.56 Чистење Комплет, МАЧКА М4 Алатка, Scraper Чистење Алатка за Пиштол за Чистење и Одржување

МАЧКА на Отворено Јаглерод Стружење Алатка за .223/5.56 Чистење Комплет, МАЧКА М4 Алатка, Scraper Чистење Алатка

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.28
Залиха:

Нерѓосувачки Челик Стружење Cleaning Tool.Лесно да се Отстрани Јаглерод и Валкано се Изгради.МАЧКА на Отворено' Стружење Алатка Е Компактна Големина Лесно И Storable.Обезбедува Брз И Ефикасен Начин Да Се Исчисти.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата