1 Парче(s) Делукс 7.5' Дрво Торба

1 Парче(s) Делукс 7.5' Дрво Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 273.60
Залиха:

Вештачки Новогодишни елки имаат долг пат.Во изминатите години, тие може да имаат личи малку повеќе од уредување на цевка чистење спреј обоен зелено.Денес постојат безброј опции да изберете од.Ќе го вашето дрво изгледа реално и lifelike?Или храбар и модерни во сјајни сребрени или златни металик сјај?Или не ви се оди целосна твин (tween) со диво флуоресцентни еднорог бои?Без оглед, тоа е паметен потег за заштита на инвестиции.И нема подобар начин да се обезбеди вашето дрво е заштитена од страна на консолидирање на сите свои парчиња во едно место со овој делукс елка складирање торба.Нејзините цилиндрична форма, го прави лесно да се застане и да се чува во плакарот агол.И две песни на патентите (должина и на дното) направи отстранување на cinch.Производ Димензии : 29x29x58".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата