HOPPE Е 24011D Boresnake

HOPPE Е 24011D Boresnake

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Hoppe е М-16, .22 - .223 пушка калибар, den.Hoppe е ден капак двојки како се повлече справи.Удобен нов случај за лесно складирање и Транспорт.Hoppe е ден вклучува оригиналните boresnake.Hoppes Bore Snake.Складирање Ден.Т-Се Справи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата