Qiningxia Електрични Губење на Топката Тример со Ротациони се Справи со Батерија Lint Смена Коса Отстранување на Машина Волна Бричење Уред

Qiningxia Електрични Губење на Топката Тример со Ротациони се Справи со Батерија Lint Смена Коса Отстранување на

Достапно за вашата нарачка
DEN 986.40
Залиха:

Тоа shaves lint од џемпери, палта, ракавици, scarfs, ќебиња, ракавици и други ткаенини и да ги направи да изгледаат како нови повторно.Батерија хлапак, целосно полнење и да отсекува, лесен за употреба.Доаѓа со ротациони ножеви и различни големина од нерѓосувачки челик нето дупки која ви овозможува да се ослободи од сите големи или мали топчиња лесно.Lint хлапак, чистење со четка и електростатско четка во еден уред, мултифункционални и удобен.Дизајнирана со лесен-зафат се справи со, надградба на удобноста на операција.Опис : Тоа карактеристики на монтажни pilling колектор за брз и лесен за чистење.Уникатен дизајн на 180 степени rotatable се справи ви овозможува да го користите lint смена полесно и поудобно.Изработен од квалитетни пластични материјали, практична и издржлива.Карактеристики : Материјал : ABSInput : 5 VPower : 5 WCharging време : 8h Color : роза црвена, виолетова, pink Size : 16.5*14*9cm Package Вклучуваат : 1 x Електрични Губење на Топката Тример Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата