Музика Notenblatt Шарени Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Комплет За Ча

Музика Notenblatt Шарени Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Земете мал шминка случај во торба, да ги задржи вашите најдобри во секое време.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба.На овој Начин Не Треба Да се Погледне За Вашиот Кармин Насекаде. Совршена големина, 9.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.Направи Што Повеќе Деликатна.ПРИЛИЧНО & ПРАКТИЧНА настава : Овој Кармин Случај Може да се Одржи Три Кармини.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа. Овој мал шминка торбичка одржите вашиот кармин во внатрешноста на тоа, ви помогне да ги организирате вашиот кармин уредно и може да се избегне секогаш во потрага за кармин во вашата торба.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате. Секој кармин случај доаѓа со огледало внатре, донесе погодност за вас кога го користите, и секој кармин случај има складирање тока, спречување на вашиот кармин форма на лизгање надвор.Преку Нашите Мали Кармин Случај, Направи Што Повеќе Деликатна, Направи Вашата Работа Повеќе Организирани.Идеален за повеќе наврати, на патување, на шопинг, датира, партии.7 ВО, Која Е Многу Мал за Да се Фрли Во Вашата Чанта Или Чантата И да се Направи Вашиот Кармин Ќе Остане Во Место. Направени од микрофибер кожни, удобни за допир, лесно да се грижи, изгледа едноставна и исклучителна.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.Секоја Жена Заслужува Да Има Деликатна Живот И Лекување на Себе си Добро.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9.ВГРАДЕН-ВО ВНАТРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мали Огледало, Кој Е Погоден За Вас Да се Шминка во секое време И Насекаде.Главни Карактеристики : 1. Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.Вие Не Треба Да Носат Огледало И Кармин Одделно, Може да се Комбинираат Двете Заедно.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата