Јун Nist Денот на Вљубените Црвено Plaid Камион Табела Облека Spillproof Маси Покритие за Кујна Јадење Банкет Партии Tablecloth Љубов Текст со Стрелките на Лен Текстура 54x109In

Јун Nist Денот на Вљубените Црвено Plaid Камион Табела Облека Spillproof Маси Покритие за Кујна Јадење Банкет Партии

Достапно за вашата нарачка
DEN 1252.80
Залиха:

Лесен за чистење : Табели покрие поддржува машина за перење ,исто така, може да биде рака-мијат со ладна вода,не е лесно да се деформира.Разни sizes53×53in (околу 133×133cm)53×53in (околу 133×133cm)53×70in (околу 133×178cm)54×54in (околу 138×138cm)54×79in (околу 138×200cm)54×87in (околу 138×220cm)54×109in (околу 138×275cm)54×120in (околу 138×305cm)60×60in (околу 153×153cm)60×84in (околу 153×214cm)60×90in (околу 153×229cm)60×104in (околу 153×265cm)60×120in (околу 153×305cm)60×140in (околу 153×356cm)60×162in (околу 153×412cm) Tip All димензии рачно се мери, и на отстапување (опсег) е 1-2 cm.Материјал : Tablecloth е направен од високо-квалитет памук и лен, погодна за секој отворен и затворен јадење прилики, совршена комбинација на декорација и практичност, и поддржува прилагодено дизајн.Се создаде добра јадење средина за семејство и пријатели,ќе направи да се чувствувате среќни.Поради прикаже разликите на компјутерски монитори, не може да биде благо боја разлика помеѓу вистински производ и на екранот.Маса крпа може да се заштити маса од силна сончева светлина и да се задржи на табелата чисти.Ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас, ние се стремиме да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Повеќе occasions Tablecloths се погодни за јадење на маса, кафе на маса, кафе на маса, публикации, складирање маса, вклучена маса, бранч, партија, бебе туш, скара, празник партија, свадба, внатрешна и надворешна употреба , Секојдневна употреба, итн.Tablecloths со прибор за на маса може да се направи храна погледнете повеќе вкусни, зголемување на апетитот, нека вашето семејство и пријатели уживате во храната заедно среќно.Практична Функција : Ова tablecloth е погодна за внатрешна и надворешна, кујни, ресторани, тераси, градини, backyards, кафулиња, излети, семејни собири, свадби, родендени, кампување, дипломирањето партии, Свети Патрик Ден/Денот на Вљубените/Велигден/Благодарноста/ноќта на Вештерките/Божиќ вечери, итн прилика.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата