2021 HP Павилјон X360 15.6 HD екран осетлив на допир 2-во-1 Лаптоп 4-Core Intel i5-10210U Intel UHD Графика 32GB RAM меморија DDR4 1TB М. 2 NVMe SSD USB-C WiFi АС БТ HDMI веб Камера 10 Windows Pro w/ ПОВТОРНО Додатоци

2021 HP Павилјон X360 15.6 HD екран осетлив на допир 2-во-1 Лаптоп 4-Core Intel i5-10210U Intel UHD Графика 32GB

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ?Моќни Перформанси со i5-10210 U Quad Core?Intel Core i5-10210 U (1.6 GHz база фреквенција, до 4.2 GHz со Intel Турбо Зголеми Технологија, 6 MB L3 cache, 8 Теми). ?Прилагодување?Надградба до 32 GB DDR4 SDRAM, 1 TB М. 2 SSD, Не-DVD. ?Екранот и Графика?15.6 инчен дијагонала HD SVA микро-edge WLED-позадинско осветлување multitouch-от раб до раб стакло, 220 nits, 45 проценти NTSC (1366 x 768),Intel UHD Графика Интегрирани. ?Конективност?Realtek 802.11 b/g/n/ac (2x2) и Bluetooth 5 комбо,1 USB 3.1 Генералот 1 Тип-C (Пренос на Податоци, Само, 5 Gb/s сигнализација го оценувате); 2 USB 3.1 Генералот 1 Тип-А (за Пренос на Податоци, Само); 1 AC smart pin; 1 HDMI 1.4; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо;. ?Рок e Digital Подобрување?Надградба на Windows 10 Про, 3-клетка, 41 Пот Li-ion, 14.13 инчен x 9.51 инчен x 0.81 инчен инчи 4.23 lbs, Сребро, слободни Рок e Digital Acessories : 1x HDMI кабел, 1x USB Продолжување мозок, 1x Mousepad.Големина на екранот : 15.6 инчи.Ram меморија инсталиран големина : 32.0 GB.Систем ram меморија тип : ddr4_sdram.Хард диск големина : 1.0 ТБ.Рок e Digital продава компјутери со надградена конфигурации.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.PC Серија : HP Павилјон X360 2 во 1 Лаптоп со Екран : 15.6" дијагонала HD SVA микро-edge WLED-позадинско осветлување multitouch-от раб до раб стакло, 220 nits, 45% NTSC (1366 x 768) Процесор : Intel Core i5-10210 U (1.6 GHz база фреквенција, до 4.2 GHz со Intel® Турбо Зголеми Технологија, 6 MB L3 cache, 4 јадра) Меморија : Надградба до 32 GB DDR4 Складирање : Надградба на 1 TB М. 2 SSD Графика : Intel UHD Графика Интегрирани Комуникации : Realtek 802.11 b/g/n/ac (2x2) и Bluetooth 5 комбо Тастатура : целосна големина на тастатурата Камерата : HP Широка Визија 720p HD камера со интегриран двоен низа дигитални микрофон Оперативен систем : Надградба на Windows 10 Про Пристаништа 2 USB 3.1 Генералот 1 Тип-А (за Пренос на Податоци, Само); 1 AC smart pin; 1 HDMI 1.4; 1 приклучок за слушалки/микрофон комбо; Дополнителни Информации : Димензии : 14.13" x 9.51" x 0.81" инчи 4.23 lbs Слободни Рок e Digital додатоци : 1x HDMI кабел, 1x USB Продолжување мозок, 1x Mousepad.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата