JacobsParts SATA Power Женски Molex Машки Адаптер Конвертор-Кабел, 6-Инчен

JacobsParts SATA Power Женски Molex Машки Адаптер Конвертор-Кабел, 6-Инчен

Достапно за вашата нарачка
DEN 83.76
Залиха:

Должина : 6 Инчи (без конектори).Нови напојување дојде со повеќе SATA power конектори од Molex конектори, но сеуште имаат хард дискови, оптички дискови, и други периферни уреди кои бараат напојување Molex конектори.Овој адаптер ви овозможува да го поврзете SATA power кабел од вашиот напојување на уредот со Molex конектори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата