iiyama G-МАЈСТОР G2530HSU-B1 62.2 cm (24.5) LCD LED Мониторот - 16:9 - 1 ms - 1920 x 1080

iiyama G-МАЈСТОР G2530HSU-B1 62.2 cm (24.5) LCD LED Мониторот - 16:9 - 1 ms - 1920 x 1080

Достапно за вашата нарачка
DEN 6698.88
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.G2530 HSU-B1. Црна, 1920x1080, 250cd/mý, VGA, ДП, HDMI, 1ms, Звучници, 2 парчиња USB-ЦЕНТАР.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата