Oculus Потрагата 2 Елита Рака, Целосно Избалансиран Дизајн, Супер Мека Пена и Кожа-Friendly СТП Површина, Прилагодлив VR Слушалки за на Рака и Компатибилен со Возрасни и Дец?

Oculus Потрагата 2 Елита Рака, Целосно Избалансиран Дизајн, Супер Мека Пена и Кожа-Friendly СТП Површина, Прилагодлив

Достапно за вашата нарачка
DEN 911.76
Залиха:

Целосно Избалансиран Дизајн - Во прилог на предната и задната две принудени поени, на врвот принудени точка е додадена да се направи на главата носат стабилни, и во голема мера се распределува напред навалите притисок предизвикан од носење VR слушалки.Тешко & Светлина Frame - Рамка усвојува цврсти материјали кои ги има и цврстина и жилавост, Обезбедувајќи стабилност, без зголемување на телесната тежина на глава и премногу.Раководител-Friendly Desigh - Сите контактни точки со глава се покриени со посебна подлога која направени од супер мека пена и кожа-friendly кожа, кои во голема мера ја подобрува вашата удобност при користење Oculus Потрагата 2. Круг Ротирате Прилагодливи Копче - едноставен за инсталација и отстранување, и лесно да се прилагоди за да одговара на повеќето луѓе главата турнеја.Забелешка - Оваа Елита Рака е само компатибилни со Oculus Потрагата 2 Виртуелната Реалност Слушалки.Oculus Потрагата 2 Елита Рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата